Reklam
Reklam
Reklam
Antalyahaberim.com

Kumluca Kaymakamı Kolsuz, yol denetimine katıldı

ANTALYA’NIN KUMLUCA İLÇESİ KAYMAKAMI UĞUR KOLSUZ ÖNDERLİĞİNDE İLÇE JANDARMA BÖLÜK KOMUTANI JANDARMA BİNBAŞI MEHMET DEMİR, İLÇE EMNİYET MÜDÜRÜ EROL ŞEN’İNDE KATILDIĞI TRAFİK KONTROL VE YOL GÜVENLİĞİ UYGULAMASI YAPILDI.

Kumluca Kaymakamı Kolsuz, yol denetimine katıldı
  • 19 Ekim 2021
Reklam

Antalya’nın Kumluca ilçesi Kaymakamı Uğur Kolsuz önderliğinde İlçe Jandarma Bölük Komutanı Jandarma Binbaşı Mehmet Demir, İlçe Emniyet Müdürü Erol Şen’inde katıldığı trafik kontrol ve yol güvenliği uygulaması yapıldı.

Kumluca Hasyurt Karayolu Hacıveliler Mahallesinde yapılan yol uygulamasında, Kaymakam Uğur Kolsuz, sürücülere, emniyet kemeri ve kask takmanın, kurlarla uymanın can ve mal güvenliği açısından önemini anlattı. Yaklaşık 1 saat süren uygulamada kask, emniyet kemeri ve kurallara uymanın faydaları motosiklet, otomobil ve kamyonet sürücülerine, kaymakam, karakol komutanı ve emniyet müdürü tarafından bizzat uyarı şeklinde anlatıldı.

Konu ile ilgili Kumluca Kaymakamı Uğur Kolsuz, “Tüm sürücülerimiz kask ve emniyet kemeri takmanın faydalarını, kurallara uymanın önemini biliyorlar. Günlük meşguliyetlerinden bazen ihmal ediyorlar. Bizlerde bizzat sürücülerimize, kurallara uymanın önemini anlattık. Uyarı her zaman iyidir. Kurallara uyanların, uymayanlar yüzünden zarar görmemesini istiyoruz” dedi.


Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ